این تابستان ما در انتخاب سرویس به دغدغه همیشگی خانواده‌‌‌ها برای «راه‌اندازی و سرویس کولرهای آبی و گازی» پایان دادیم. دغدغه‌هایی مانند «عدم دسترسی به تکنسین متخصص و قابل اعتماد»، «بدقولی تکنسین‌ها برای مراجعه»، «کمبود زمان برای افراد شاغل»، «عدم اطمینان به کیفیت ارائه خدمات و قطعات خریداری‌شده توسط تکنسین» و... ولی نگران نباشید، این شعار تابستانه ما در انتخاب سرویسه :

راه‌اندازی و سرویس کولرهای آبی و گازی، 24 ساعته و سریع

entekhab-service-technician

درصورت نیاز با تلفن پشتیبانی سراسری 1699 بدون پیش شماره تماس بگیرید.

سوالات متداول

چون انتخاب سرویس 3000 تکنسین متخصص در سراسر ایران و یک مرکز پاسخگویی به مشتریان 24 ساعته با شماره 1699 داره تا هرجای ایران که هستید بتونید درخواست راه‌اندازی و سرویس انواع کولرهای آبی و گازی خودتون را ثبت کنید.

ثبت درخواست شما از 2 طریق امکان‌پذیره :

تماس با شماره 1699 (بدون پیش‌شماره و به صورت 24 ساعته) و یا درخواست از طریق فرم بالا

پس از ثبت درخواست شما از طریق شماره 1699 یا لینک ...، در کمتر از 6 ساعت کارشناسان انتخاب سرویس برای هماهنگی ساعت مراجعه با شما تماس خواهند گرفت.

بله، پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان انتخاب سرویس برای تعیین روز و ساعت مراجعه با شما تماس خواهند گرفت.

درباره انتخاب سرویس

انتخاب سرویس بزرگترین شرکت ارائه‌دهنده خدمات جامع پس از فروش لوازم خانگی در ایران است که فعالیت خود را از سال 1379 و با ورود اولین محصول گروه صنعتی انتخاب (اسنوا، دوو، بست) به بازار آغاز کرد. ماموریت انتخاب سرویس امروز ارائه خدمات متنوع خانه و زندگی در سراسر ایران با هدف مشعوف‌سازی مشتریان است. سرعت در پشتیبانی و ارائه خدمات جامع و متنوع، بزرگ‌ترین هدف انتخاب سرویس از گذشته تا امروز بوده است. این شرکت با داشتن مرکز پشتیبانی 24 ساعته با شماره 1699، پاسخگوی مشتریان از سراسر ایران است.

راه های ارتباطی

درخواست سریع (کلیک کنید)