ما انتخاب سرویس هستیم

تیم پشتیبانی و خدمات جامع پس از فروش برندهای « اسنوا، دوو، بست، آردزیا »

درباره ما

ما انتخاب سرویس هستیم، تیم پشتیبانی و خدمات جامع پس از فروش برند‌های «اسنوا، دوو، بست، آردزیا». از زمان تاسیس انتخاب سرویس تا امروز، هدف ما کسب حداکثر رضايت‌مندی مشتریان، سرعت در پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش متنوع و با كيفيتی فرای تصور بوده است. نصب و تعمیر محصول، خدمات گارانتی و رسیدگی به انتقادات و دغدغه‌ها، تنها بخش کوچکی از فعالیت‌های ما در انتخاب سرویس است.

تاریخچه

سال ۱۳۷۹ که لباس‌شویی را به عنوان اولین محصول گروه صنعتی انتخاب به بازار عرضه کردیم، داستان پشتیبانی ما از مشتریانمان هم آغاز شد. ۷ سال بعد، شرکت «انتخاب سرویس حامی» را تاسیس کردیم تا «خدمات پس از فروش» گسترده و متنوعی را ارائه دهیم. برای سرعت بخشیدن به فرآیند پشتیبانی، در سال ۱۳۹۶ مرکز تماس مشتریان با شماره ۱۶۹۹ را راه‌اندازی کردیم تا ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته پشتیبان شما از سراسر ایران باشیم. و امروز بعد از گذشت بیش از ۲۰ سال، همچنان در مسیر نوآوری در خدمات مطابق با نیازهای مشتریانمان هستیم تا قدردان تمام‌عیار اعتمادشان باشیم.

ماموریت

ارائه خدمات متنوع خانه و زندگی در بستر یک شبکه بزرگ، حرفه‌ای و قابل اعتماد در سراسر کشور با هدف مشعوف‌سازی مشتریان و خلق تجربه متمایز برند.

چشم انداز

تبدیل شدن به بزرگ‌ترین و متفاوت‌ترین سازمان مشتری‌محور در صنعت خدمات و جزو برترین‌ها در کلاس جهانی.

ارزش‌ها

پاسخ‌گویی و مسئولیت‌پذیری
مشعوف‌سازی مشتری
عشق به خدمت
تخصص‌گرایی وحرفه‌ای‌گری
دسترسی‌پذیری و قابلیت اطمینان

خدمات ویژه

همان‌طور که در ابتدا هم به آن اشاره کردیم، نصب و تعمیر محصول، خدمات گارانتی و رسیدگی به انتقادات و دغدغه‌ها، تنها بخش کوچکی از فعالیت‌های ما در انتخاب‌سرویس است. ما همواره به دنبال ارائه خدماتی متنوع و فرای تصور برای مشتریانمان بوده‌ایم. به همین منظور، از خدماتی ویژه‌ در انتخاب سرویس رونمایی کرده‌ایم :

entekhab-service-tendy

تندی | بانوان مشاور در امور منزل

برای اولین‌بار در ایران، انتخاب سرویس از سبک جدیدی از خدمات رونمایی کرده است: «همکاری با بانوان به عنوان مشاوران منزل» .این مشاوران در کنار ارائه خدمات فنی لوازم خانگی، راهکارهایی در جهت بهبود چیدمان منزل و آموزش استفاده بهینه از لوازم خانگی را به خانم‌های خانه ارائه می‌دهند.

entekhab-service-fixel

موبایل | انتخاب سرویس موبایل

یکی از دغدغه‌های افراد در زمان تعمیر موبایل، حفظ حریم شخصی و عدم اطمینان به کیفیت تعمیر است. به همین جهت، انتخاب سرویس برای اولین‌بار در کشور، خدمات «تعمیر تخصصی موبایل، با قابلیت مشاهده آنلاین فرآیند تعمیر» را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

entekhab-service-academy

آکادمی | مرجع آموزش دانش فنی

ما در انتخاب سرویس برای ارائه خدمات پس از فروش با استانداردهای جهانی، اقدام به تربیت تکنسین‌های متخصص و تاسیس یک مرکز آموزش دانش فنی، تحت عنوان «انتخاب سرویس آکادمی» کردیم.

entekhab-service-spart

اسپارت | تامین قطعات لوازم خانگی

با توجه به شرایط تحریم‌، تامین بدون تاخیر قطعات یدکی اصل و باکیفیت برای لوازم خانگی، یکی از دغدغه‌‌های ما در انتخاب سرویس برای پشتیبانی سریع و ارائه خدمات پس از فروش ویژه به مشتریانمان بود. به همین منظور، اقدام به تامین و عرضه قطعات یدکی اصل برای لوازم خانگی تحت برند اسپارت کردیم.

طرح‌های حمایتی

طرح‌های حمایتی همان خدمات فراتر از تعهد انتخاب سرویس است که باهدف مشعوف‌سازی مشتریان، طراحی شده‌اند.

8 پیمان ما با مشتریان

۸ پیمان ما با مشتریان

مشاوران تِندی، خدمات تعمیر موبایل، تامین قطعات لوازم خانگی اصل، طرح‌های حمایتی و ...، همه برای ارائه خدمات پس از فروشی فراتر از تصور به مشتریانمان است. اما این خدمات همچنان برای ما کافی نبود، پس فراتر رفتیم و با شما ۸ پیمان بستیم تا خیال راحت بعد از خریدتان را نیز تضمین کرده باشیم. امروز بعد از گذشت بیش از ۲۰ سال، همچنان در مسیر نوآوری در خدمات مطابق با نیازهای مشتریانمان هستیم تا قدردان تمام‌ عیار اعتمادشان باشیم.

مشاهده ۸ پیمان انتخاب سرویس

جوایز و افتخارات

جوایز انتخاب سرویس