خدمات پس از فروش دوو

به صفحه پشتیبانی و خدمات پس از فروش دوو خوش‌آمدید.

قبل از هرچیز از اعتمادتان بی‌نهایت متشکریم. ما در انتخاب سرویس ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش دوو و پشتیبان خریداران محصولات دوو هستیم و به شما اطمینان می‌دهیم که تجربه‌ای دلنشین را بعد از خرید برایتان خلق خواهیم کرد.

یخچال دوو

دوو

یخچال

برای دریافت خدمات پس از فروش دوو شامل نصب یا تعمیر محصول، استعلام گارانتی، خرید گارانتی طلایی و ثبت سوالات و انتقادات خود، با ما از طریق مرکز پشتیبانی مشتریان انتخاب سرویس با شماره ۱۶۹۹ در ارتباط باشید. ما ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته پشتیبان شما از سراسر ایران هستیم.

تلویزیون دوو

دوو

تلویزیون
اجاق گاز دوو

دوو

اجاق گاز

شما همچنین می‌توانید در صورت تمایل، از قسمت زیر، درخواست‌های‌ پشتیبانی خود را ثبت نمایید. ما در واحد خدمات پس از فروش دوو، در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت. خدمات پس از فروش دوو، فراتر از نصب و تعمیر محصول، خدمات گارانتی و ... است. ما خدمات ویژه‌ای نیز به مشتریانمان ارائه می‌دهیم که از طریق بخش‌ زیر قابل دسترسی است :

دسترسی سریع به خدمات

۱۶۹۹، شماره خدمات پس از فروش دوو

سریع‌ترین و ساده‌ترین راه دریافت خدمات پس از فروش دوو، تماس با مرکز پشتیبانی مشتریان با شماره ۱۶۹۹ است. این مرکز با همکاری ۲۳۰ کارشناس متخصص، پاسخ‌گوی شما از سراسر ایران در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته است.

فعال سازی کارت گارانتی دوو

گارانتی محصولات دوو هنگامی فعال می‌شوند که محصول فقط توسط تکنسین‌های مجاز انتخاب سرویس نصب و را‌ه‌اندازی شوند و کارت گارانتی را تکمیل کنند.

گارانتی دوو

گارانتی دوو پس از نصب محصول توسط تکنسین‌های انتخاب سرویس فعال می‌شود. دقت داشته باشید که برای فعال‌سازی گارانتی دوو، نصب و را‌ه‌اندازی محصول حتما باید توسط تکنسین‌های مجاز انتخاب سرویس صورت پذیرد، در غیر این صورت، گارانتی دوو باطل می‌شود.

تمدید گارانتی دوو

برای تمدید گارانتی دوو، ما در انتخاب سرویس از طرح ویژه‌ای تحت عنوان «طرح فروش کارت گارانتی طلایی» برای خریداران دوو و سایر برندهای گروه صنعتی انتخاب رونمایی کرده‌ایم. در این طرح، شما خریداران محصولات دوو می‌توانید تا قبل از اتمام گارانتی محصول خود، با پرداخت مبلغی اندک «کارت گارانتی طلایی» را خریداری کرده و محصولتان را ۱۲ ماه بیشتر گارانتی کنید.

برای خیال راحت بعد از خریدتان، این ۸ پیمان را با شما بستیم تا قدردان تمام‌ عیار اعتمادتان باشیم.

مشاهده ۸ پیمان ما با مشتریان
1699

پشتیبانی

دوو

سوالات متداول

تماس با شماره ۱۶۹۹

ثبت درخواست در سایت انتخاب سرویس یا تماس با ۱۶۹۹

خرید کارت گارانتی طلایی دوو از انتخاب سرویس

اعزام تکنسین در اولین روز کاری