انتخاب سرویس تندی

انتخاب تِندی
سرویس

بانوان مشاوردر امور منزل

برای اولین بار در ایران، انتخاب سرویس از سبک جدیدی از خدمات رونمایی کرده است؛  « همکاری با بانوان به عنوان مشاوران منزل ». این مشاوران در کنار ارائه خدمات فنی لوازم خانگی، راهکارهایی در جهت بهبود چیدمان منزل و آموزش استفاده بهینه از لوازم خانگی را به خانم‌های خانه ارائه می‌دهند.

به عبارت بهتر، ما بانوان جوان و تحصیل‌کرده را تحت عنوان «مشاوران تِندی» به همکاری دعوت کردیم تا به عنوان مشاور، خانم‌های خانه را در امور منزل همراهی کنند. هدف ما در انتخاب سرویس از همکاری با مشاوران تِندی، ارائه خدمات ویژه و شخص‌سازی شده به خانم‌های خانه و مشعوف‌سازی مشتریانمان است.

خدمات مشاوران تندی

مشاوره فنی لوازم خانگی
تعمیرات سبک لوازم خانگی
مشاوره در چیدمان دکوراسیون
تامین اکسسوری‌های لوازم خانگی

راه‌های ارتباطی

در حال حاضر، خدمات مشاوره تِندی در کلان ‌شهرهای تهران، اصفهان، تبریز و مشهد ارائه می‌شود. تمام خریداران محصولات گروه صنعتی انتخاب (اسنوا، دوو، بست، آردزیا، تکنوگاز) می‌توانند با تماس با مرکز تماس مشتریان انتخاب سرویس با شماره  ۱۶۹۹ ، برای درخواست خدمات مشاوره تِندی اقدام نمایند.

اینستاگرام تِندی
راه ارتباطی با انتخاب سرویس تندی

تندی، به عنوان یک شغل

انتخاب سرویس تندی

جدای از ارائه خدمات ویژه و شخص‌سازی شده به مشتریان، هدف انتخاب سرویس از همکاری با مشاوران تِندی، اشتغال‌زایی با تسهیلات ویژه برای بانوان از سراسر ایران است؛ شامل تسهیلات خرید خودرو، بیمه تکمیلی طلایی، ساعات کاری منعطف، درآمد بدون سقف (بر اساس میزان عملکرد)، آموزش‌های تخصصی و ...

استخدام تندی

برای پیوستن به خانواده بزرگ انتخاب سرویس و همکاری به عنوان مشاور تِندی، لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید.