قطعات لوازم خانگی اسپارت

اسپارت
تامین قطعات یدکی لوازم خانگی

با توجه به شرایط تحریم‌، تامین بدون تاخیر قطعات یدکی اصل و باکیفیت برای لوازم خانگی، یکی از دغدغه‌‌های ما در انتخاب سرویس برای پشتیبانی سریع و ارائه خدمات پس از فروش ویژه به مشتریانمان بود. به همین منظور، اقدام به تامین و عرضه قطعات یدکی اصل برای لوازم خانگی تحت برند اسپارت کردیم. تمامی این قطعات در انبارهایی به وسعت بیش از ۸۰۰۰ متر دپو و برای استفاده، به انبارهای منطقه‌ای مراکز استان‌ها منتقل می‌شوند تا وقفه‌ای در خدمت‌رسانی ما به مشتریانمان ایجاد نگردد.

اسپارت تامین قطعات یدکی لوازم خانگی

فرقی نمی‌کند تکنسین کدام‌یک از لوازم خانگی هستید. بی‌شک خرید قطعات یدکی اصل و با قیمت مناسب و شرکتی، یکی از دغدغه‌های شما برای ارائه‌ خدمات فنی لوازم خانگی به مشتریانتان است. به همین منظور، ما در وب‌سایت اسپارت شرایطی فراهم کردیم تا شما بتوانید در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته، سفارش خود را ثبت و هرجای ایران که هستید آن را در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

همچنین اگر ساکن یکی از شهرهای تهران، اصفهان، تبریز، قم و اهواز هستید، می‌توانید از فروشگاه‌های اسپارت به صورت حضوری نیز خرید کنید.

محصولات اسپارت

قطعات یدکی برودتی
قطعات یدکی شوینده
قطعات یدکی گاز مبرد
قطعات یدکی تهویه مطبوع
لوازم‌جانبی و اکسسوری لوازم‌خانگی
اسپارت تامین قطعات یدکی لوازم خانگی

ماموریت اسپارت

ماموریت اسپارت، تامین اکسسوری و قطعات یدکی لوازم خانگی در سراسر ایران است. اسپارت با بهره‌گیری از فناوری در سطح بین‌المللی، تحقیقات بازار و تشخیص نیاز بازار، تمامی قطعات یدکی مورد نیاز در صنعت لوازم خانگی را در سطح کشور تامین می‌کند.

برای خرید از اسپارت یا اخذ نمایندگی، به وب‌سایت اسپارت مراجعه فرمایید :

ورود به وب‌سایت رسمی اسپارت