خدمات پس از فروش بست

به صفحه پشتیبانی و خدمات پس از فروش بست خوش‌آمدید.

قبل از هرچیز از اعتمادتان بی‌نهایت متشکریم. ما در انتخاب سرویس ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش بست و پشتیبان خریداران محصولات بست هستیم و به شما اطمینان می‌دهیم که تجربه‌ای دلنشین را بعد از خرید برایتان خلق خواهیم کرد.

یخچال بست

بست

یخچال

برای دریافت خدمات پس از فروش بست شامل نصب یا تعمیر محصول، استعلام گارانتی، خرید گارانتی طلایی و ثبت سوالات و انتقادات خود، با ما از طریق مرکز پشتیبانی مشتریان انتخاب سرویس با شماره ۱۶۹۹ در ارتباط باشید. ما ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته پشتیبان شما از سراسر ایران هستیم.

تلویزیون بست

بست

تلویزیون
لباسشویی بست

بست

لباسشویی

شما همچنین می‌توانید در صورت تمایل، از قسمت زیر، درخواست‌های‌ پشتیبانی خود را ثبت نمایید. ما در واحد خدمات پس از فروش بست، در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت. خدمات پس از فروش بست، فراتر از نصب و تعمیر محصول، خدمات گارانتی و ... است. ما خدمات ویژه‌ای نیز به مشتریانمان ارائه می‌دهیم که از طریق بخش‌ زیر قابل دسترسی است :

دسترسی سریع به خدمات

۱۶۹۹، شماره خدمات پس از فروش بست

سریع‌ترین و ساده‌ترین راه دریافت خدمات پس از فروش بست، تماس با مرکز پشتیبانی مشتریان با شماره ۱۶۹۹ است. این مرکز با همکاری ۲۳۰ کارشناس متخصص، پاسخ‌گوی شما از سراسر ایران در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته است.

فعال سازی کارت گارانتی بست

گارانتی محصولات بست هنگامی فعال می‌شوند که محصول فقط توسط تکنسین‌های مجاز انتخاب سرویس نصب و را‌ه‌اندازی شوند و کارت گارانتی را تکمیل کنند.

گارانتی بست

گارانتی بست پس از نصب محصول توسط تکنسین‌های انتخاب سرویس فعال می‌شود. دقت داشته باشید که برای فعال‌سازی گارانتی بست، نصب و را‌ه‌اندازی محصول حتما باید توسط تکنسین‌های مجاز انتخاب سرویس صورت پذیرد، در غیر این صورت، گارانتی بست باطل می‌شود.

تمدید گارانتی بست

برای تمدید گارانتی بست، ما در انتخاب سرویس از طرح ویژه‌ای تحت عنوان «طرح فروش کارت گارانتی طلایی» برای خریداران بست و سایر برندهای گروه صنعتی انتخاب رونمایی کرده‌ایم. در این طرح، شما خریداران محصولات بست می‌توانید تا قبل از اتمام گارانتی محصول خود، با پرداخت مبلغی اندک «کارت گارانتی طلایی» را خریداری کرده و محصولتان را ۱۲ ماه بیشتر گارانتی کنید.

برای خیال راحت بعد از خریدتان، این ۸ پیمان را با شما بستیم تا قدردان تمام‌ عیار اعتمادتان باشیم.

مشاهده ۸ پیمان ما با مشتریان
1699

پشتیبانی

بست

سوالات متداول

تماس با شماره ۱۶۹۹

ثبت درخواست در سایت انتخاب سرویس یا تماس با ۱۶۹۹

خرید کارت گارانتی طلایی بست از انتخاب سرویس

اعزام تکنسین در اولین روز کاری