خدمات پس از فروش اسنوا

به صفحه پشتیبانی و خدمات پس از فروش اسنوا خوش‌آمدید.

قبل از هرچیز از اعتمادتان بی‌نهایت متشکریم. ما در انتخاب سرویس ارائه‌دهنده خدمات پس از فروش اسنوا و پشتیبان خریداران محصولات اسنوا هستیم و به شما اطمینان می‌دهیم که تجربه‌ای دلنشین را بعد از خرید برایتان خلق خواهیم کرد.

لباسشویی اسنوا

اسنوا

لباسشویی

برای دریافت خدمات پس از فروش اسنوا شامل نصب یا تعمیر محصول، استعلام گارانتی، خرید گارانتی طلایی و ثبت سوالات و انتقادات خود، با ما از طریق مرکز پشتیبانی مشتریان انتخاب سرویس با شماره ۱۶۹۹ در ارتباط باشید. ما ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته پشتیبان شما از سراسر ایران هستیم.

تلویزیون اسنوا

اسنوا

تلویزیون
جاروبرقی اسنوا

اسنوا

جاروبرقی

شما همچنین می‌توانید در صورت تمایل، از قسمت زیر، درخواست‌های‌ پشتیبانی خود را ثبت نمایید. ما در واحد خدمات پس از فروش اسنوا، در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت. خدمات پس از فروش اسنوا، فراتر از نصب و تعمیر محصول، خدمات گارانتی و ... است. ما خدمات ویژه‌ای نیز به مشتریانمان ارائه می‌دهیم که از طریق بخش‌ زیر قابل دسترسی است :

دسترسی سریع به خدمات

۱۶۹۹، شماره خدمات پس از فروش اسنوا

سریع‌ترین و ساده‌ترین راه دریافت خدمات پس از فروش اسنوا، تماس با مرکز پشتیبانی مشتریان با شماره ۱۶۹۹ است. این مرکز با همکاری ۲۳۰ کارشناس متخصص، پاسخ‌گوی شما از سراسر ایران در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته است.

فعال سازی کارت گارانتی اسنوا

گارانتی محصولات اسنوا هنگامی فعال می‌شوند که محصول فقط توسط تکنسین‌های مجاز انتخاب سرویس نصب و را‌ه‌اندازی شوند و کارت گارانتی را تکمیل کنند.

گارانتی اسنوا

گارانتی اسنوا پس از نصب محصول توسط تکنسین‌های انتخاب سرویس فعال می‌شود. دقت داشته باشید که برای فعال‌سازی گارانتی اسنوا، نصب و را‌ه‌اندازی محصول حتما باید توسط تکنسین‌های مجاز انتخاب سرویس صورت پذیرد، در غیر این صورت، گارانتی اسنوا باطل می‌شود.

تمدید گارانتی اسنوا

برای تمدید گارانتی اسنوا، ما در انتخاب سرویس از طرح ویژه‌ای تحت عنوان «طرح فروش کارت گارانتی طلایی» برای خریداران اسنوا و سایر برندهای گروه صنعتی انتخاب رونمایی کرده‌ایم. در این طرح، شما خریداران محصولات اسنوا می‌توانید تا قبل از اتمام گارانتی محصول خود، با پرداخت مبلغی اندک «کارت گارانتی طلایی» را خریداری کرده و محصولتان را ۱۲ ماه بیشتر گارانتی کنید.

برای خیال راحت بعد از خریدتان، این ۸ پیمان را با شما بستیم تا قدردان تمام‌ عیار اعتمادتان باشیم.

مشاهده ۸ پیمان ما با مشتریان
1699

پشتیبانی

اسنوا

سوالات متداول

تماس با شماره ۱۶۹۹

ثبت درخواست در سایت انتخاب سرویس یا تماس با ۱۶۹۹

خرید کارت گارانتی طلایی اسنوا از انتخاب سرویس

اعزام تکنسین در اولین روز کاری